O nás

David KUČERA

AUTOLAKY - BARVY & LAKY - KAMENNÝ OBCHOD - E-SHOP

Firma David KUČERA se zabývá mícháním a prodejem autolaků, autolakýrnické materiály a příslušenství. Prodej syntetických, polyuretanových, epoxidových barev, lazurovacích laků. Prodej a míchání malířských nátěrů, barev a omítek. VO a MO prodej, poradenství v sortimentu s vybavením  pro autolakovny, autolakýrníky, servisy, truhláře, malíře či domácí kutily.

V našem kamenném obchodě Vám namícháme v 99% barvu na počkání na auto, dodávku, nákladní auto, kuchyni aj. do stříkací pistole nebo naplníme do spreje ( plníme barvy/autolaky do spreje ).

Spektrofotometr Vison - přístroj k měření odstínu barvy u vzorku, který nemá svůj kód barvy, název barvy, apod. (vetráni, motorky, skůtry a jiné z přineseného vzorku 10x10cm bez hlubších škrábanců )

Koupí barvy ve spreji (metalické, perleťové a uni. autolaky) získá zákazník možnost si sám rychle a levně opravit drobná až střední poškození.

Vždy zákazníkovi "ZDARMA" poradíme jak na to, aby výsledek byl co nejlepší.

Nabízíme čistící kapaliny pro dekarbonizaci motorů pro osobní auta, nákladní auta, autobusy, motorky, čtyřkolky, lodě atd., samozřejmostí je prodej motorových olejů.

E-SHOP - Autolaky - Spreje -  v této sekci lze u nabízených sprejů automobilových značek (BMW, Škoda, Ford atd.) lze objednat jakoukoliv barvu/odstín, i když není daná barva/odstín ve spreji v nabídce. Stačí si vybrat jakýkoliv sprej dané značky, např. BMW kód barvy 181 a uvést do "Poznámky" v košíku na konci objednávky číslo kódu barvy z vašeho auta a mi Vám ho namícháme. Cena za sprej Vám bude zaslána na e-mail. Po potvrzení, že s cenou souhlasíte Vám bude sprej odeslán.

 

3M Automotive, 3M Car Care, SONAX, Brayt, - autokosmetika ( brusné a leštící pasty, leštěnky, vosky-politury, molitanový kotouč, čistící utěrky aj.) . 

Akzo Nobel - (Lesonal a Sikkens), PPG (Envirobase, Delfleet, UHS Progres, Deltron, MayMayer, Selemix) - autolaky, tmely, plniče, bezbarvé laky, aj. na osobní,užitková a nákladní auta. 

BG Produkty - speciální chemicko-technologické kapaliny pro dekarbonizaci motoru ( nižší emise, vyšší výkon motoru, lepší starty, nižší spotřeba paliva viz. info "Novinky" ). 

CAR DIP UK - tekutá fólie, které se aplikuje pomocí spreje, stříkací pistolí vzduchovou nebo elektrickou. Tekutou fólii lze aplikovat v interiéru, tak i exteriéru na kov, sklo, textil, dřevo, plasty, gumu i beton. Pro větší odolnost a ochranu proti rozpouštědlům, benzínu apod. se doporučuje zalakovat, bezbarvým lakem lesklým nebo matným.

DEER Optima, SIA3M, Kovax - brusivo (brusné materiály).  

DeVilbiss, Sata, Graco - stříkací pistole a příslušenství.  

DICHEM - průmyslové autolaky pro osobní, nákladní a kolejová vozidla v provední PUR nebo akrylátové variantě.

Filtrair bv - filtračních materiály do autolakoven a další  pomůcky pro průmyslové lakování, filtry do klimatizací.

FINIXA, 3M Automotive - autolakýrnické maskovací pásky, míchací poháry, plastové kbelíky, lakýrnické masky a respirátory, kombinézy aj. .  

Metabond - Aditiva do benzínu, nafty, oleje aj. , jsou unikátní přípravky využívající Nanotechnologií k dosažení velmi vysokého výkonu.

Primalex - tónování malířských nátěrů, fasádních barev a omítek v systému PROCOLOR CMS 2010

RAL barvy - spreje akrylátové v kompletní škále RAL čítající 204 odstínů ( míchané a plněné do předplněných dóz na naší prodejně - objednat lze i v e-shopu ).

RUPES - brusky, leštičky, vysavače a příslušenství.

Shell77Lubricants - motorové a převodové oleje pro automobily, autobusy a nákladní vozy.  

Troton, DynaCoat, Dinitrol, PPG, Quickline, Roberlo - tmely, plniče, klarlaky, UBS ochrana podvozků aut, ML ochrana dutin aut, lepidla aj. . 

VITON - syntetické, epoxidové a polyuretanové nátěrové hmoty ( základové, vrchní ) podle vzorkovnice RAL a ČSN (lesklé, polomatné a matné provedení) pro malé či velké firmy. 

 

1992 - založení firmy David KUČERA 

1992Obchodní činnost

2010 - Velkoobchodní prodej s vybavením pro autolakovny, autoservisy, truhláře, atd.

2011 - Otevření kamenného obchodu - míchání a prodej autolaků (autolaky), plnění barev do sprejů (na počkání), tmely, brusivo, autokosmetika, nátěromé hmoty(syntetické, epoxidové, polyuretanové), nářadí aj.

2011 - Kamenný obchod - VÝDEJNÍ MÍSTO PŘI NÁKUP V INTERNETOVÉM OBCHODĚ 

2013 - Do našeho prodejního portfólia jsme zařadili maloobchodní prodej malířských nátěrů, fasádních barev a omítek. Samozřejmostí je tónování odstínů v kolorovacím systému PRIMALEX  PROCOLOR CMS 2010  pro malířské nátěry, fasádní barvy a omítky (roztíraná,rýhovaná). Dále budeme postupně rozšiřovat sortiment pro malíře, lakýrníky o syntetické barvy, lazury a jiný sortiment dle požadavků získaných od zákazníků.

2017 - Rozšíření služby(za poplatek) pro zákazníky zapomocí moderního přístroje Automatic Vision - Spektrofotometr, který nám pomáhá změřit barevný odstín a poskytne recepturu tam, kde není znám kód barvy nebo nelze s jistotou určit barevný odstín zapomocí vzorkovníků. Stačí, když zákazník přinese vzorek barvy o rozměru 10x10cm. Ideální pro určení odstínu při opravách nebo celkové renovaci veteránů, motocyklů, autobusů, jeřábů, vysokozdvižných vozíků, filmové kulisy a apod.

 

David Kučera (majitel)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram
Copyright david kučera, Všechna práva vyhrazena.