SPEKTROFOTOMETR VISION - měření odstínů barev Spektrofotometr Vision

            - je přístroj nové generace a nabízí špičkové možnosti pro nalezení správného odstínu díky schopnosti identifikovat a vyhledat tisíce barevných receptur přímo na Vašem vozidle, i když není znám kód barvy.

Vision identifikuje odstín přímo na očištěném vozidle poblíž poškozené oblasti. Nabízí spolehlivou identifikaci efektních(metalických, perleťových) i Uni odstínů. Výsledky tohoto přístroje, měřícího odstín ze tří úhlů, jsou velmi přesné.

Vision ukládá naměřená data a pomocí USB vstupu nebo bluetooth umožňuje jejich přenos ve formě hotové receptury do programu MIXIT Pro do počítače.

Vision je užitečný zejména v případě opravy složitějších odstínů, které vznikají vlivem odchylek v sériovém lakování automobilů nebo pokud se jedná o mimořádné odstíny, případně o odstíny s velkým množstvím nuancí. Vision usnadňuje identifikaci všech odstínů.

 

V současnosti každý výrobce nabízí více jak 60 000 odstínů.

Ročně je automobilovými výrobci představeno několik nových barevných odstínů a s tím související, mnohdy vysoký, počet barevných pododstínů. A celkový počet se bude neustále zvětšovat.

To vše dělá identifikaci správné barvy a přesné receptury stále složitějším úkolem pro všechny prodejce autolaků a autolakýrníky.

 

 

Instagram
Copyright david kučera, Všechna práva vyhrazena.